• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ополе - Житомир

Купити квитки на автобус Ополе - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ополе в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:30 – 05:00 ОполеЖитомир

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:10 – 01:40 ОполеЖитомир

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

11:40 – 07:00 ОполеЖитомир

19 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

12:40 – 09:10 ОполеЖитомир

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:40 – 08:15 ОполеЖитомир

18 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 08:15 ОполеЖитомир

18 год. 35 хв.

Кожен день

14:30 – 11:00 ОполеЖитомир

20 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 10:00 ОполеЖитомир

17 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 12:00 ОполеЖитомир

19 год. 0 хв.

Вт, Сб

17:00 – 12:00 ОполеЖитомир

19 год. 0 хв.

Вт, Сб

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Ополе швидко доїхати до центру Житомир в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ополе і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя