За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Ополе - Житомир

Купити квитки на автобус Ополе - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ополе в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:30 – 03:45 ОполеЖитомир

19 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:50 – 09:20 ОполеЖитомир

24 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

09:45 – 04:00 ОполеЖитомир

18 год. 15 хв.

Чт

13:40 – 10:05 ОполеЖитомир

20 год. 25 хв.

Кожен день

13:40 – 10:05 ОполеЖитомир

20 год. 25 хв.

Кожен день

14:30 – 10:30 ОполеЖитомир

20 год. 0 хв.

Кожен день

14:50 – 09:20 ОполеЖитомир

18 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

14:50 – 09:20 ОполеЖитомир

18 год. 30 хв.

Сб

17:30 – 13:20 ОполеЖитомир

19 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 13:20 ОполеЖитомир

19 год. 50 хв.

Кожен день

18:45 – 12:50 ОполеЖитомир

18 год. 5 хв.

Пт

19:30 – 14:35 ОполеЖитомир

19 год. 5 хв.

Вт, Сб

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

20:35 – 13:30 ОполеЖитомир

16 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Ополе швидко доїхати до центру Житомир в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ополе і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя