Według czasu
Według ceny

Kurs 419/2 Киев - Прага

Wyjazdy: 27 Lut, 2 Mar, 6 Mar, 9 Mar, 13 Mar, 16 Mar, 20 Mar, 23 Mar, 27 Mar, 30 Mar
08:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
00:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
10:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-8
Rabaty: 10% Dzieci 12-16 lat
10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information