Według czasu
Według ceny

Kurs Khmelnytskiy - Bydgoszcz

07:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:15 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
10:50 Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
13:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
14:30 Shehyni cło (UA-PL)
15:00 Medyka cło (PL-UA)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
18:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Stacja benzynowa, GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:01 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
01:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno ul.Towarowa 1
05:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Ctacja paliw Orlen
07:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Przewoźnik: Lux-reisen
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Bydgoszcz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information