Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Wroclaw

Wyjazdy: 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 7 Lis, 9 Lis
23:15 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
06:15 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
08:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
13:55 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:35 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
Przewoźnik: FOP «Paslavskiy Yaroslav»
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information