• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Skadovsk - Lviv (Poznan)

Bilovus V.B.
Wyjazdy: 17 Paź, 22 Paź, 27 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis, 7 Lis
  1. 16:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 19:15Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 20:20Odessa Dworzec Autobusowy "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  5. 21:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  6. 01:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 02:15Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  8. 03:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  9. 05:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  10. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  11. 08:05Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  12. 08:20Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  13. 09:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  14. 12:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  • Przewoźnik: Bilovus V.B.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation