• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Bukovel (18:00)

  1. 18:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  2. 19:50Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 20:55Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Rynek kwiatowy)
  4. 22:20Rivne Przystanek autobusowy w pobliżu dworca autobusowego (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  5. 23:10Dubno Centrum handlowe "Ricos"
  6. 23:45Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  7. 00:05Brody Stacja kolejowa Brody, ul. Pryvokzalna
  8. 01:50Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  9. 03:10Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 03:40Burshtyn Stacja benzynowa "OKKO" ul. Stepana Bandery, 38a
  11. 04:00Galych Stacja paliw "OKKO" ul. Okrużna, 1
  12. 04:50Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  13. 05:40Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  14. 06:00Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
  15. 06:15Yaremche W pobliżu dworca autobusowego, ul. Svobody, 234a
  16. 06:30Tatariv ul. Niepodległość (zwróć się do Worochty)
  17. 07:00Bukovel (Polianytsia) obok 1-go wciągnika
  • Przewoźnik: Pavluks-Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt, wózków inwalidzkich jest zabroniony. Transport rowerów po uzgodnieniu. Lądowanie jest możliwe za pomocą biletu elektronicznego. Wózek dziecięcy można przewozić.
  • Bagaż: Za dodatkową opłatą (1 szt. do 20 kg).

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation