• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Bratislava - Kyiv (17:30)

  1. 17:30Praha Dworzec PKS "Florenc"
  2. 19:50Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  3. 21:20Bratislava Przystanek autobusowy, Mlynske Nivy, 31
  4. 03:25Zahony cło (HU-UA)
  5. 03:55Chop cło (UA-HU)
  6. 04:20Uzhgorod Obok supermarket "Silverland", ul. Haharina, 38A
  7. 05:10Mukachevo ul. Lavkivska, 1E, obok bistro "Silverland"
  8. 07:30Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  9. 08:50Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 10:40Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  11. 13:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  12. 15:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  13. 15:30Kyiv Dworzec PKS "Vydubychi", Naberezhno-Pecherska droga, 10A
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 50kg-za darmo, każdy następny 2 za 1 kg
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 lat
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation