• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 002 Warszawa - Kherson

Orionbus
Wyjazdy: 11 Kwi, 13 Kwi, 15 Kwi, 17 Kwi, 19 Kwi, 21 Kwi, 23 Kwi, 25 Kwi, 27 Kwi, 29 Kwi
  1. 11:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  2. 14:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  3. 17:35Hrebenne cło (PL-UA)
  4. 19:25Rava Ruska cło (UA-PL)
  5. 20:35Lviv Przystanek autobusowy, przeciwnie Centrum handlowe "Skrynia" (blisko parking)
  6. 23:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  7. 01:45Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  8. 04:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  9. 06:45Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  10. 09:00Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec PKS, ul. Radianska, 8
  11. 09:55Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  12. 10:35Voznesensk Dworzec PKS, ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  13. 12:15Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  14. 13:20Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky. Autobus Van Hool.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci (ISIC)
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation