• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 002 Варшава - Херсон

Orionbus
Виїзди: 22 Лют, 24 Лют, 26 Лют, 28 Лют, 2 Бер, 4 Бер, 6 Бер, 8 Бер, 10 Бер, 12 Бер
  1. 11:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 14:10Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  3. 17:35Гребенне таможня (PL-UA)
  4. 19:25Рава Руська таможня (UA-PL)
  5. 20:35Львів Автобусная остановка, напротив ТЦ "Скриня" (возле вьезда на парковку)
  6. 23:30Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  7. 01:45Хмельницький Автовокзал, ул.Винницкое шоссе, 23
  8. 04:00Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  9. 06:45Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  10. 09:00Первомайськ (Миколаївська обл.) Автовокзал, ул. Радянська, 8
  11. 09:55Южноукраїнськ Автовокзал, ул. Дружбы народов, 27
  12. 10:35Вознесенськ Автовокзал, ул. Жовтнева (Киевская), 148
  13. 12:15Миколаїв Автовокзал,проспект Богоявленський, 21
  14. 13:20Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровського (Буденного), 1
  • Перевізник: Orionbus
  • Додаткова інформація: Перевозка велосипедов только в разобранном виде - 40% от цены билета. Билет обязательно распечатывать. Автобус марки Van Hool.
  • Багаж: 1шт. (80x80x40) до 30 кг-бесплатно, каждый след. 10% от стоимости билета
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты (ISIC)
    30% Дети 6-12 лет
    50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя