Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Винница - Катовице - Вроцлав

15:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:40 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
19:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
02:00 Przemysl Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
03:10 Przeworsk Dworzec PKS
03:30 Lancut Dworzec autobusowy
04:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
04:45 Debica Stacja benzynowa naprzeciwko McDonalds
05:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
09:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1bag up to 30 kg and size (length + width + height) not exceeding 170 cm - for free, next kg 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 72g: 50%
odjazd od 72g do 24g: 10%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information