Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 278 Liberec - Ivano-Frankovsk

12:30 Praha Bus Station "Florenc"
15:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
17:30 Bratislava Bus Station "Mlynske Nivy", pl.14
18:50 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
20:30 Zvolen Balkán 53 pl.6
22:30 Rožňava Dworzec, pl.2
23:30 Košice Dworzec, peron 2, Stanicne nam. 9
00:00 Michalovce Lastomírska 831/1
02:00 Vysne Nemecke cło (SK-UA)
05:10 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
06:10 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
07:40 Khust Bus Station str. Ivana Franka 118
08:50 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
10:00 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
11:50 Nadvirna Bus Station, 2 Vokzalna str.
12:30 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
Przewoźnik: Maskaljuk Dmytro
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information