Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Bydgoszcz - Khmelnytskiy

05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno Dworzec PKS, Gabriela Narutowicza 76
11:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
18:35 Tarnow Stacja benzynowa, GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka Urząd celny (PL)
00:10 Shehyni cło (UA-PL)
01:35 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:45 Zolochiv Obok "Shevchenka"
04:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
04:45 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 18 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
15% Grupa od 5 osób

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information