Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy E-130 Kiev-Wroclaw

20:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
08:20 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Korczowa granica PL-UA
09:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
10:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 bag up to 35kg(190sm)-free, every next 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information