Podle času
Podle ceny

Linka E-130 Kiev-Wroclaw

20:15 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
01:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:20 Krakovets celnice (UA-PL)
08:20 Korczowa customs PL-UA
09:00 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
10:15 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
14:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Sokół
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací