• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Тернопіль

Купити квитки на автобус Брно - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:30 – 04:00 БрноТернопіль

16 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

11:30 – 04:00 БрноТернопіль

16 год. 30 хв.

Сб

12:30 – 05:10 БрноТернопіль

16 год. 40 хв.

Нд

13:40 – 05:15 БрноТернопіль

15 год. 35 хв.

Кожен день

16:20 – 08:10 БрноТернопіль

15 год. 50 хв.

Сб, Нд

20:00 – 12:00 БрноТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:00 – 12:00 БрноТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:20 – 15:30 БрноТернопіль

18 год. 10 хв.

Нд

21:20 – 15:30 БрноТернопіль

18 год. 10 хв.

Нд

22:00 – 15:45 БрноТернопіль

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 15:45 БрноТернопіль

17 год. 45 хв.

Нд

22:00 – 15:45 БрноТернопіль

17 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Тернопіль в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Брно

Довго стояли на кордоні. Але їхати було зручно.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Виникла невечичка проблема, ми невстигали на наш рейс ! Але воідй попередньо перетелефонував до нас повідоми де і коли ми має бути , допоміг в вирішенні даної ситуації! Все чудово ! Дуже дякуємо , поїздкою задоволені !

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Краков аэропорт

Все супер клас. Рекомендую усім. Водії молодці.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя