За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Чернівці - Катовіце

Купити квитки на автобус Чернівці - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Чернівці в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 21:30 ЧернівціКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 21:30 ЧернівціКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 00:30 ЧернівціКатовіце

15 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 03:00 ЧернівціКатовіце

17 год. 30 хв.

Чт

11:00 – 02:30 ЧернівціКатовіце

15 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 02:30 ЧернівціКатовіце

15 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

13:00 – 02:40 ЧернівціКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

14:05 – 05:20 ЧернівціКатовіце

15 год. 15 хв.

Ср, Сб, Нд

14:50 – 05:25 ЧернівціКатовіце

14 год. 35 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ЧернівціКатовіце

14 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 15:10 ЧернівціКатовіце

20 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 15:10 ЧернівціКатовіце

20 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Чернівці швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Чернівці і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ModultransГданьск - Львов

Все було супер, водії привітні і відповідальні . Шкода лише що митниця тримає людей по 6-8 годин і це реальний безпрєдєл , який, в тім нічого до перевізника не має!)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Спасибо. Все понравилось

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя