За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Гданськ - Луцьк

Купити квитки на автобус Гданськ - Луцьк: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Луцьк. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Гданськ в Луцьк і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Луцьк дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 05:20 ГданськЛуцьк

24 год. 20 хв.

Сб

08:25 – 05:20 ГданськЛуцьк

20 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 05:20 ГданськЛуцьк

20 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:30 – 04:35 ГданськЛуцьк

20 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 04:15 ГданськЛуцьк

18 год. 15 хв.

Пт

11:30 – 05:50 ГданськЛуцьк

18 год. 20 хв.

Пн, Сб

14:00 – 06:55 ГданськЛуцьк

16 год. 55 хв.

Вт, Нд

14:00 – 06:55 ГданськЛуцьк

16 год. 55 хв.

Нд

15:00 – 07:00 ГданськЛуцьк

16 год. 0 хв.

Пн, Сб

22:30 – 17:25 ГданськЛуцьк

18 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 17:25 ГданськЛуцьк

17 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 17:25 ГданськЛуцьк

17 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 17:25 ГданськЛуцьк

17 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 17:25 ГданськЛуцьк

17 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Гданськ швидко доїхати до центру Луцьк в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Гданськ і куди прибувають до Луцьк. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

ТернвояжВаршава - Хмельницкий

Самі позитивні і адекваті водії за тривалий час. Відносно зручний автобус. Помірне кондиціонування, це великий плюс. Не знаю чому, але більшість превізників вважають своїм святим обов'язком морозити людей. Величезний мінус, як і всіх українських перевізників - відсутність туалету. Невже його обслуговування насправді настільки дороге?

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

ТернвояжТернополь - Люблин

Автобус дуже комфортний.Поїздкою з Тернополя до Любліна дуже задоволена.Шофери дуже уважні.

TernvoyageKhmelnytskyi - Krakow

Дуже класна

ТернвояжРовно - Гданьск

Все нормально

Калуженов/Борейчук/EWHDКиев - Краков

Був автобус по маршруту "Харків-Познань". Автобус середнього класу, туалету і вайфаю не було. На кордолні стояли години 3-4.

ТернвояжЛегница - Львов

Все отлично!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information