За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Гданськ - Київ

Купити квитки на автобус Гданськ - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Гданськ в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 12:25 ГданськКиїв

31 год. 25 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:40 – 12:00 ГданськКиїв

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:20 – 11:30 ГданськКиїв

27 год. 10 хв.

Кожен день

08:25 – 12:35 ГданськКиїв

28 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 12:35 ГданськКиїв

28 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 12:35 ГданськКиїв

28 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 12:35 ГданськКиїв

28 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

10:00 – 10:40 ГданськКиїв

24 год. 40 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 10:40 ГданськКиїв

24 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

10:50 – 12:55 ГданськКиїв

26 год. 5 хв.

Кожен день

10:50 – 13:25 ГданськКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

10:50 – 13:25 ГданськКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

10:50 – 13:25 ГданськКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

10:50 – 12:55 ГданськКиїв

26 год. 5 хв.

Кожен день

10:50 – 13:25 ГданськКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

10:50 – 12:55 ГданськКиїв

26 год. 5 хв.

Кожен день

10:50 – 12:55 ГданськКиїв

26 год. 5 хв.

Кожен день

11:00 – 17:00 ГданськКиїв

30 год. 0 хв.

Ср

11:30 – 13:05 ГданськКиїв

25 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

11:30 – 17:30 ГданськКиїв

30 год. 0 хв.

Ср

14:00 – 12:25 ГданськКиїв

22 год. 25 хв.

Сб, Нд

14:00 – 12:25 ГданськКиїв

22 год. 25 хв.

Нд

14:00 – 12:50 ГданськКиїв

22 год. 50 хв.

Сб, Нд

14:00 – 12:50 ГданськКиїв

22 год. 50 хв.

Нд

22:30 – 23:45 ГданськКиїв

25 год. 15 хв.

Кожен день

22:30 – 23:45 ГданськКиїв

25 год. 15 хв.

Кожен день

22:30 – 23:45 ГданськКиїв

25 год. 15 хв.

Кожен день

22:30 – 23:45 ГданськКиїв

25 год. 15 хв.

Кожен день

22:30 – 23:45 ГданськКиїв

25 год. 15 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Гданськ швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Гданськ і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nadiya Bus/EWHDЛюблин - Ровно

Автобус замечательньій, комфортно, чисто. Водители - профи

ТернвояжЩецин - Коломыя

Маршрут Щецин - Чернівці . Автобус чистий, сидіння зручне. Водії ввічливі

Avtotranzit/AgatПознань - Черкассы

Все отлично

Калуженов/Борейчук/EWHDВроцлав - Киев

Все нормально

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

ТернвояжВаршава - Хмельницкий

Самі позитивні і адекваті водії за тривалий час. Відносно зручний автобус. Помірне кондиціонування, це великий плюс. Не знаю чому, але більшість превізників вважають своїм святим обов'язком морозити людей. Величезний мінус, як і всіх українських перевізників - відсутність туалету. Невже його обслуговування насправді настільки дороге?

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя