За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Гданськ - Варшава

Купити квитки на автобус Гданськ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Гданськ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 17:30 ГданськВаршава

12 год. 30 хв.

Сб

08:30 – 19:00 ГданськВаршава

10 год. 30 хв.

Вт, Сб

08:30 – 19:00 ГданськВаршава

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

08:30 – 17:55 ГданськВаршава

9 год. 25 хв.

Кожен день

10:00 – 18:30 ГданськВаршава

8 год. 30 хв.

Пт

11:00 – 18:30 ГданськВаршава

7 год. 30 хв.

Сб

11:00 – 18:30 ГданськВаршава

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

11:30 – 19:20 ГданськВаршава

7 год. 50 хв.

Пн, Сб

14:00 – 22:10 ГданськВаршава

8 год. 10 хв.

Вт, Нд

14:00 – 22:10 ГданськВаршава

8 год. 10 хв.

Нд

15:00 – 21:10 ГданськВаршава

6 год. 10 хв.

Пн, Сб

16:00 – 23:40 ГданськВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 23:40 ГданськВаршава

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 21:55 ГданськВаршава

4 год. 55 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Гданськ швидко доїхати до центру Варшава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Гданськ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

ATE TRAVELДнепр - Кутно

Ехала с Днепра до Кутно. Поездка понравилась.

ATE TRAVELГданьск - Львов

Рекомендую.

ATE TRAVELВаршава - Львов

Їздила цим автобусом 18 травня зі Львова до Варшави. Поїздка була нормальною. Але дуже довго стояли на границі в черзі. До Варшави приїхала десь в 11 год ранку, хоча мали бути в 8 год. Розумію що від перевізника не залежить час простою на митному контролі.…

ATE TRAVELГданьск - Львов

Дуже поганий інтернет! Все інше на 5!

ATE TRAVELВаршава - Львов

Все було нормально.

ATE TRANSPORTЛьвов - Варшава

Хороші перевізники, все сподобалось)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information