За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Гданськ - Житомир

Купити квитки на автобус Гданськ - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Гданськ в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:00 – 09:20 ГданськЖитомир

28 год. 20 хв.

Сб

08:20 – 09:10 ГданськЖитомир

24 год. 50 хв.

Кожен день

08:25 – 09:20 ГданськЖитомир

24 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 09:20 ГданськЖитомир

24 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

10:00 – 08:25 ГданськЖитомир

22 год. 25 хв.

Вт, Пт

10:00 – 08:25 ГданськЖитомир

22 год. 25 хв.

Вт, Пт

11:00 – 15:00 ГданськЖитомир

28 год. 0 хв.

Ср

11:30 – 15:00 ГданськЖитомир

27 год. 30 хв.

Ср

11:30 – 10:15 ГданськЖитомир

22 год. 45 хв.

Пн, Сб

14:00 – 10:25 ГданськЖитомир

20 год. 25 хв.

Нд

14:00 – 10:25 ГданськЖитомир

20 год. 25 хв.

Нд

22:30 – 21:20 ГданськЖитомир

22 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 21:20 ГданськЖитомир

22 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 21:20 ГданськЖитомир

22 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 21:20 ГданськЖитомир

22 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 21:20 ГданськЖитомир

22 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Гданськ швидко доїхати до центру Житомир в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Гданськ і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Калуженов/Борейчук/EWHDВроцлав - Киев

Все нормально

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

ТернвояжВаршава - Хмельницкий

Самі позитивні і адекваті водії за тривалий час. Відносно зручний автобус. Помірне кондиціонування, це великий плюс. Не знаю чому, але більшість превізників вважають своїм святим обов'язком морозити людей. Величезний мінус, як і всіх українських перевізників - відсутність туалету. Невже його обслуговування насправді настільки дороге?

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

ТернвояжТернополь - Люблин

Автобус дуже комфортний.Поїздкою з Тернополя до Любліна дуже задоволена.Шофери дуже уважні.

TernvoyageKhmelnytskyi - Krakow

Дуже класна

ТернвояжРовно - Гданьск

Все нормально

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя