ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Стрий - Прага

Купити квитки на автобус Стрий - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Стрий в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:00 – 07:25 СтрийПрага

20 год. 25 хв.

Кожен день

12:15 – 07:10 СтрийПрага

18 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

14:15 – 05:30 СтрийПрага

15 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

14:25 – 07:50 СтрийПрага

17 год. 25 хв.

Пт

15:30 – 08:00 СтрийПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

15:45 – 08:00 СтрийПрага

16 год. 15 хв.

Сб

15:45 – 08:50 СтрийПрага

17 год. 5 хв.

Кожен день

16:30 – 12:00 СтрийПрага

19 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

16:30 – 10:00 СтрийПрага

17 год. 30 хв.

Вт

17:00 – 12:20 СтрийПрага

19 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:50 – 08:30 СтрийПрага

14 год. 40 хв.

Пн, Чт

19:05 – 11:40 СтрийПрага

16 год. 35 хв.

Чт, Сб

19:30 – 14:05 СтрийПрага

18 год. 35 хв.

Чт, Нд

20:30 – 14:30 СтрийПрага

18 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

20:30 – 14:35 СтрийПрага

18 год. 5 хв.

Ср, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Стрий швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Стрий і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

ТОВ Бас Транс ІнтернешнлПрага - Калуш

Ціна та якість на доброму рівні, єдиний недолік - у транспортному засобі був відсутній туадет

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Я останньою поїздкою дуже задоволена. Вже два роки їжджу з цим перевозчиком. Поки що завжди автобус на багато годин запізнювався через ситуацію на кордоні. Особливо мене дратувало, що навіть в такій ситуації пасажири завжди вимагали, щоб водій частіше зупинявся, бо їм хотілося покурити, хоча багато…

Vital euro transПрага - Катовице

Автобус прибув вчасно, водії привітні, надають допомогу по всім питанням. В автобусі все зручно та комфортно. Буду й надалі користуватися послугами.

Яцив ФОПБратислава - Львов

Поїздкою в цілому задоволена. Автобус чистий, водії терпеливі. Розетки для зарядки мобільних телефонів були. Вай фай відсутній. Дякую

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя