• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Торунь - Варшава

Купити квитки на автобус Торунь - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Торунь в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:20 – 08:50 ТоруньВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 11:00 ТоруньВаршава

6 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

08:50 – 14:30 ТоруньВаршава

5 год. 40 хв.

Вт, Сб

08:50 – 14:30 ТоруньВаршава

5 год. 40 хв.

Вт, Сб

11:10 – 15:40 ТоруньВаршава

4 год. 30 хв.

Пн

11:30 – 16:10 ТоруньВаршава

4 год. 40 хв.

Ср

11:35 – 16:30 ТоруньВаршава

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:35 – 16:30 ТоруньВаршава

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:35 – 16:30 ТоруньВаршава

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:35 – 16:30 ТоруньВаршава

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:45 – 17:20 ТоруньВаршава

5 год. 35 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 15:50 ТоруньВаршава

3 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 16:00 ТоруньВаршава

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

14:20 – 18:45 ТоруньВаршава

4 год. 25 хв.

Кожен день

15:40 – 21:00 ТоруньВаршава

5 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 22:10 ТоруньВаршава

4 год. 40 хв.

Нд

17:40 – 21:40 ТоруньВаршава

4 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 21:30 ТоруньВаршава

3 год. 50 хв.

Кожен день

17:40 – 21:40 ТоруньВаршава

4 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 21:30 ТоруньВаршава

3 год. 50 хв.

Кожен день

17:40 – 21:30 ТоруньВаршава

3 год. 50 хв.

Кожен день

17:40 – 21:30 ТоруньВаршава

3 год. 50 хв.

Кожен день

18:40 – 22:40 ТоруньВаршава

4 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 22:40 ТоруньВаршава

4 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 22:40 ТоруньВаршава

4 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Торунь швидко доїхати до центру Варшава в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Торунь і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Тур-Транс (Романишин О.В.)Познань - Калуш

доїхали і добре

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Львов - Познань

Поїздка суперова, комфортна.

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Ґданськ - Івано-Франківськ

Поїздка була чудовою. Персонал дуже хороший. Рекомендую.

Vasilkivtransavto/AgatКраків аeропорт - Львів

Попався хороший автобус, навіть був присутній WiFi на польській стороні. Після перетину кордону, нажаль, вже не тягнув. Водій по телефону дивно розпитував, чи ми на місці зупинки, де нас мали забрати і скільки нас, з чого заклалася підозра, що якби нас не було б на…

Автотранзит/АгатЛешно - Львів

В білеті написано:Багаж 2шт.до30кг(90х75х25)і ручна до5кг-безплатно.Водії вимагають за другий багаж платити.І змушений був заплатити.Ганьба.

Vasilkivtransavto/AgatКиев - Гожув-Велькопольский

Їхала 15 квітня. Мені сподобалось, водії ввічливі, приємні, чисто, в автобусі туалет працює, тепло, доїхала, неочікувано, швидко. Раджу всім Василтківавтотранс для поїздок, маю для порівняння неприємний досвід в інших фірмах.

West-Travel S.R.O/AgatДрогобич - Варшава

Водійський тандем професійний. Поїздка вдала, без жодних ексцесів.

Тур-Транс (Романишин О.В.)Львів - Варшава

Перевізник люкс. Персонал привітний. Все добре, крім простою на кордоні.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя