• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 000083 Кривой Рог - Прага

Musil Tour
Виїзди: 23 Лют, 1 Бер, 8 Бер, 15 Бер, 22 Бер, 29 Бер, 5 Кві, 12 Кві, 19 Кві, 26 Кві
  1. 21:00Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  2. 01:00Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  3. 03:30Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  4. 08:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 10:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 13:10Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 16:30Львів Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  8. 17:30Краковець celnice (UA-PL)
  9. 18:30Корчова celnice (PL-UA)
  10. 20:30Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
  11. 23:30Краків Aut. Nádr. Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  12. 01:10Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 02:40Острава Zastavka na znamení
  14. 04:10Оломоуц Zastavka na znamení
  15. 05:40Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  16. 08:40Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: Musil Tour
  • Додаткова інформація: Перевозка животных возможна, доплата - 50% от цены билета.
  • Багаж: 1 багаж до 25 кг (30x60x80) бесплатно, каждый дополнительный 200CZK /150UAH /20PLN
  • Знижки: 10% Студент (ISIC)
    10% Пассажиры старше 60 лет
    50% Дети 5-12 лет
    80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя