Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Сумы

Pan-bus Sumy
Виїзди: 13 Чер, 15 Чер, 17 Чер, 19 Чер, 20 Чер, 22 Чер, 24 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 29 Чер
  1. 17:30Вроцлав АЗС "Circle K", ул. Sucha, 15C
  2. 18:40Олава Автовокзал, ул. 3 Maja, 4
  3. 19:40Ополе АЗС "AMIC", ул. Wroclawska, 104
  4. 20:20Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  5. 20:50Катовіце Парковка, ул. Sokolska, 29
  6. 21:50Краків Музей Армии Крайовой, ул. Wita Stwosza, 12
  7. 23:10Дембиця Заправка Shell возле McDonalds
  8. 01:10Корчова таможня (PL-UA)
  9. 01:30Краковець таможня (UA-PL)
  10. 03:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  11. 07:00Рівне АЗС "OKKO", ул. Киевская, 84
  12. 10:30Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  13. 11:30Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  14. 12:15Бориспіль Автовокзал, ул. Киевский шлях, 84
  15. 13:40Пирятин Автовокзал-2, ул. Короленка, 1
  16. 14:30Лохвиця Автовокзал, ул. Героев Украины, 14А
  17. 15:10Ромни ул. Декабристів, 8/2 (круг)
  18. 15:50Недригайлів ул. Щебетунів
  19. 16:10Штепівка Автобусная остановка
  20. 16:40Суми Автовокзал, ул. С.Бандеры, 40
  • Перевізник: Pan-bus Sumy
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда и инвалидной коляски в сложенном виде. Перевозки детской коляски только в сложенном виде, при отсутствии другого багажа.
  • Багаж: 1 шт (50 * 50 * 80) или 2 шт (65 * 30 * 45) до 30 кг - беcплатно. Ручная кладь (45 * 35 * 20) до 5 кг - бесплатно. За каждый следующий кг доплата 5 PLN.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя