Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 058 Крефелд - Берлин (08:05)

08:05 Крефельд Hbf, Südseite
08:45 Дуйсбург Hbf
09:05 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
09:20 Ботроп Am Hauptbahnhof
10:00 Херне Bf. Busbahnhof Westring
10:50 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
13:45 Ганновер ZOB
16:50 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Крефельд - Берлин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information