Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Бонн - Киев (центр)

04:15 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
04:45 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
06:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:45 Дуйсбург Hbf., ZOB
07:15 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:45 Бохум ZOB
08:15 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
09:30 Падерборн Hbf. Bahnhofstr. 29
10:45 Кассель Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
13:30 Эрфурт ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:15 Єна Aut. Nádr. "Paradies"
15:30 Лейпциг ZOB
17:00 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Житомир Aut. Nádr., Kievskaja 93
14:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Шевченко/Karpaten&Krim Tours
Багаж: 2шт. до (60x40x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Студент
10% Инвалиды
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Бонн - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information