За часом від'їзду
За ціною

Маршрут G01 Афины - Польша - Україна

Виїзди: 26 Жов, 9 Лис, 16 Лис, 23 Лис, 30 Лис, 7 Гру, 14 Гру, 21 Гру, 4 Січ, 11 Січ
23:59 Афіни Ul.Sidirodromon 5, v blízkosti stanice Peloponnisou Athina, OSE
03:00 Ламия Restaurace "PASIAKOS" -to PL / "Makedonie" -s PL. 215 km po dálnici
04:30 Лариса Čerpací stanice "BP", na Route 1, naproti Alfa Bank
06:30 Катерини Korinos, parkovište vedle Olympus Plaza Food Park
07:30 Салоники Рřed novou budovou autobusového nádražíi KTEL, vedle čerpací stanice PETROLA
06:30 Цешин Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
07:30 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Пщина Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Тихи Hotel “Tychy”
08:30 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
11:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Кельце Aut. Nádr.
12:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Хелм Aut. Nádr.
00:20 Ковель Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Сарни (Рівненська обл.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Коростень Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Agat/Прикарпатський Експрес/ФОП Бринцов/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Студент (ISIC)
10% Дети 6-12 лет
10% Дети 13-26 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Афіни - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information