За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 369 Киев - Тальне

Виїзди: 5 Лют, 6 Лют, 7 Лют, 8 Лют, 9 Лют, 10 Лют, 11 Лют, 12 Лют, 13 Лют, 14 Лют
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Біла Церква Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
09:55 Жашків zastávka na požádání
10:08 Сорокотяга Aut. Nádr.
10:15 Охматів Aut. Nádr.
10:55 Буки (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:25 Маньківка (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:48 Роги Aut. Nádr.
11:52 Поташ (Тальновський р-н) Aut. Nádr.
12:00 Мошурів Aut. Nádr.
12:15 Тальне Aut. Nádr.
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1 багажное место - 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Київ - Тальне

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information