За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 369 Киев - Тальне

Виїзди: 7 Гру, 8 Гру, 9 Гру, 10 Гру, 11 Гру, 12 Гру, 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Біла Церква Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
09:55 Жашків zastávka na požádání
10:08 Сорокотяга Aut. Nádr.
10:15 Охматів Aut. Nádr.
10:55 Буки (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:25 Маньківка (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:48 Роги Aut. Nádr.
11:52 Поташ (Тальновський р-н) Aut. Nádr.
12:00 Мошурів Aut. Nádr.
12:15 Тальне Aut. Nádr.
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1 багажное место - 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Київ - Тальне

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information