За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 369 Киев - Тальне

Виїзди: 29 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 2 Лип, 3 Лип, 4 Лип, 5 Лип, 6 Лип, 7 Лип, 8 Лип
07:35 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Біла Церква Bus Stop near tire factory
09:55 Жашків zastávka na požádání
10:08 Сорокотяга Aut. Nádr.
10:15 Охматів Aut. Nádr.
10:55 Буки (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:25 Маньківка (Черкаська обл.) Aut. Nádr.
11:48 Роги Aut. Nádr.
11:52 Поташ (Тальновський р-н) Aut. Nádr.
12:00 Мошурів Aut. Nádr.
12:15 Тальне Aut. Nádr.
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1 багажное место - 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Київ - Тальне

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information