За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Киев - Варшава

Виїзди: 18 Жов, 19 Жов, 20 Жов, 21 Жов, 22 Жов, 23 Жов, 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов
17:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
18:55 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
20:00 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
21:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:30 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
02:30 Ягодин celnice (UA-PL)
02:30 Дорохуск celnice (POL-UKR)
03:10 Хелм ul. Lwowska 20
04:40 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
07:40 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
Багаж: 1шт. до 40kg(100x50x30)-бесплатно, каждый след. - 250UAH/35PLN

Показати всі рейси Київ - Варшава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information