За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Познань - Яремче

Виїзди: 20 Лис, 21 Лис, 23 Лис, 24 Лис, 27 Лис, 28 Лис, 30 Лис, 1 Гру, 4 Гру, 5 Гру
17:50 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Лешно ul.Towarowa 1
21:10 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
23:50 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
01:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00 Корчова customs PL-UA
07:40 Краковець celnice (UA-PL)
09:00 Львів Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
09:15 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:20 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:00 Болехів Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
11:20 Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:55 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:35 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Надвірна Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
13:55 Делятін Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
14:15 Яремче Aut. Nádr., ul. Svobody 234a
Перевізник: Федак И.М.
Багаж: 10% стоимости билета за проезд
Знижки: 10% Дети 16-17 лет
10% Студент
15% Пенсионеры от 60 лет
25% Дети 13-15 лет
25% Солдаты АТО
30% Дети 10-12 лет
50% Дети 0-10 лет

Показати всі рейси Познань - Яремче

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information