За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (17:00) (7)

Виїзди: 2 Лип, 9 Лип, 16 Лип, 23 Лип, 30 Лип, 6 Сер, 13 Сер, 20 Сер, 27 Сер, 3 Вер
17:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
19:00 Кропивницький Bus Station "Rybak"
20:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
21:00 Черкаси Epicentr or Samolet
23:00 Бориспіль Sil'po market
23:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
23:40 Київ Metro Charkivska
23:50 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information