За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (20:00) (1-2)

Виїзди: 23 Жов, 24 Жов, 30 Жов, 31 Жов, 6 Лис, 7 Лис, 13 Лис, 14 Лис, 20 Лис, 21 Лис
20:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
22:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
23:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:59 Черкаси Epicentr or Samolet
02:00 Бориспіль Sil'po market
02:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
02:40 Київ Metro Charkivska
02:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
03:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information