За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Слупск - Херсон (1,3,4,5,7)

Виїзди: 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 28 Жов, 29 Жов, 31 Жов, 1 Лис, 2 Лис, 4 Лис, 5 Лис
05:00 Слупск Aut. Nádr. - Stanowiska Międzynarodowe
07:30 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
08:30 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:20 Грудзьондз Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
11:40 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:40 Торунь przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
15:05 Кутно Vlak. Nádr., ul. 3 Maja, 14
16:20 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:35 Пясечно Aut. Nádr., ul.Okulickego 4
23:50 Замосць Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
01:15 Гребенне celnice (PL-UA)
02:45 Рава Руська celnice (UA-PL)
04:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:00 Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
08:10 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:50 Южноукраїнськ Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
16:25 Вознесенськ Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
18:00 Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Херсон Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Перевізник: Стецик Т.В.
Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных со всеми документами, намордником и выкупленным возле себя местом - разрешена.
Знижки: 30% Дети 7-14 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Слупск - Херсон

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя