• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Лодзь - Долина

Виїзди: 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 2 Лип, 3 Лип
17:00 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:25 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
22:10 Островець-Свентокшиський Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
01:45 Будомеж celnice (PL-UA)
02:30 Грушів celnice (UA-PL)
04:45 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:25 Рогатин Aut. Nádr., ul. Galycka 8
07:35 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
08:15 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
08:35 Брошнів Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
08:50 Рожнятів Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
09:10 Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
Перевізник: Федак И.М./Агат
Багаж: 1 багажное место до 30kg - бесплатно, каждое след. - 10% от цены билета
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
25% Солдаты АТО
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Лодзь - Долина

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя