• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Тернополь - Лодзь

Анатолий Кантор
Виїзди: 6 Сер, 8 Сер, 11 Сер, 13 Сер, 15 Сер, 18 Сер, 20 Сер, 22 Сер, 25 Сер, 27 Сер
  1. 15:30Тернопіль Автовокзал, ул.Живова 7
  2. 17:05Броди Автовокзал, вул. Привокзальна, 2
  3. 18:05Радехів (Львівська обл‎.) Автовокзал, ул. Виткивська 21
  4. 18:55Червоноград Автовокзал, ул. Сокальска 3
  5. 20:00Нововолинськ Автовокзал, ул. Автобусна 4
  6. 20:15Володимир-Волинський Автовокзал, Даниила Галицкого ул. 14
  7. 20:30Ковель вул. Варшавська 1, АЗС UPG
  8. 21:30Любомль заправка WOG улица Киевская, д.4 напротив поста
  9. 22:00Ягодин таможня (UA-PL)
  10. 22:30Дорохуск таможня(PL-UA)
  11. 23:59Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia 6
  12. 02:00Гура-Кальварія ул. Grójecka, 52a
  13. 02:30Пясечно ул. Puławska 39 (Amic)
  14. 03:15Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  15. 04:00Блоне ул. Powstancow 18
  16. 04:30Сохачев ул. Żyrardowska 47
  17. 05:00Лович ул. Poznańska 26
  18. 06:00Лодзь Автовокзал, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  • Перевізник: Анатолий Кантор
  • Багаж: 2 сумки бесплатно до 20 кг, каждая следующая - 10% цены билета (только при наличии свободного места)
  • Знижки: 10% Группа от 2 чел.
    10% Студент (ISIC)
    20% Дети 5-12 лет
    50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя