• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Полтава - Щецин

Виїзди: 22 Тра, 24 Тра, 26 Тра, 28 Тра, 30 Тра, 1 Чер, 2 Чер, 3 Чер, 4 Чер, 5 Чер
10:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:05 Лубни Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
14:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
00:20 Ягодин celnice (UA-PL)
00:50 Дорохуск celnice (PL-UA)
02:10 Хелм ul. Lwowska 20
03:50 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Познань ul. Przemyslowa 9
15:00 Щецин ul. Owcowa 70-213
Перевізник: ФОП Шаблий
Багаж: 1шт до 25 кг (60x40x20) - бесплатно, дополнительный багаж 10% от стоимости билета

Показати всі рейси Полтава - Щецин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя