• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Косов - Пльзень

Виїзди: 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 2 Тра, 4 Тра, 6 Тра, 8 Тра, 10 Тра, 12 Тра, 14 Тра
13:45 Косів Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
14:35 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
16:30 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
17:15 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
18:05 Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
18:30 Болехів Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka, 4
19:05 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
20:25 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:10 Шегині celnice (UA-PL)
23:15 Медика celnice (PL-UA)
03:25 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:35 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
05:50 Халупки CLO
05:55 Богумін CLO
07:45 Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
08:55 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
11:40 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
13:15 Пльзень CAN, ul.Husova 90
Перевізник: Федак И.М.
Багаж: 1 багажное место до 30kg - бесплатно, каждое след. - 10% от цены билета
Знижки: 10% Дети 16-17 лет
10% Студент
15% Пенсионеры от 60 лет
25% Дети 13-15 лет
25% Солдаты АТО
30% Дети 10-12 лет
50% Дети 0-9 лет

Показати всі рейси Косів - Пльзень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя