Липневі знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ul. Dworcowa, 5

Автовокзал, ul. Dworcowa, 5: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 05:30 ЛегницяЩецин ЛегницяЗелена ГураГожув-ВелькопольськийЩецин

4 год. 45 хв.

Чт, Сб

01:00 – 07:30 ЛегницяЩецин ЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

6 год. 30 хв.

Кожен день

03:45 – 06:30 ЛегницяПознань ЛегницяЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

06:05 – 12:00 ЛегницяПлзень ЛегницяЗгожелецьБогатиняЛіберецьМлада-БолеславПрагаРокицаниПлзень

5 год. 55 хв.

Чт

06:25 – 07:15 ЛегницяБолеславець ЛегницяБолеславець

0 год. 50 хв.

Ср, Нд

09:25 – 17:30 ЛегницяЩецин ЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

8 год. 5 хв.

Кожен день

09:25 – 17:00 ЛегницяЩецин ЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

7 год. 35 хв.

Кожен день

09:25 – 17:00 ЛегницяЩецин ЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

7 год. 35 хв.

Кожен день

09:25 – 17:00 ЛегницяЩецин ЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

7 год. 35 хв.

Кожен день

09:30 – 12:00 ЛегницяЗелена Гура ЛегницяПольковіцеНове МястечкоНова СульЛюбінЗелена Гура

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 12:00 ЛегницяЗелена Гура ЛегницяЛюбінЗелена Гура

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:35 – 13:35 ЛегницяКостшин-над-Одрою ЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-Одрою

4 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:30 – 21:30 ЛегницяЗапоріжжя ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

35 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 21:20 ЛегницяЗапоріжжя ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

34 год. 50 хв.

Кожен день

10:40 – 13:00 ЛегницяСвебодзін ЛегницяЗелена ГураСвебодзін

2 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 13:00 ЛегницяСвебодзін ЛегницяЗелена ГураСвебодзін

2 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 13:00 ЛегницяСвебодзін ЛегницяЗелена ГураСвебодзін

2 год. 20 хв.

Кожен день

11:05 – 20:00 ЛегницяКривий Ріг ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

32 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

11:05 – 02:30 ЛегницяКремінна (Луганська обл.) ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

39 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

11:10 – 13:00 ЛегницяЗелена Гура ЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена Гура

1 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

11:10 – 13:00 ЛегницяЗелена Гура ЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена Гура

1 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 13:20 ЛегницяЧернівці ЛегницяВроцлавОлаваОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 13:20 ЛегницяЧернівці ЛегницяВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

22 год. 50 хв.

Кожен день

15:35 – 14:55 ЛегницяЧеркаси ЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

23 год. 20 хв.

Вт, Сб

15:45 – 12:25 ЛегницяКиїв ЛегницяОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 40 хв.

Пн, Сб

16:25 – 14:30 ЛегницяВінниця ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

22 год. 5 хв.

Кожен день

16:25 – 23:00 ЛегницяХерсон ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

30 год. 35 хв.

Кожен день

16:25 – 13:00 ЛегницяХмельницький ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

20 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:25 – 23:25 ЛегницяХарків ЛегницяВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

31 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 07:00 ЛегницяМелітополь ЛегницяВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

37 год. 35 хв.

Кожен день

17:30 – 15:40 ЛегницяКиїв ЛегницяВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)РокитнеОлевськКоростеньКиїв

22 год. 10 хв.

Вт, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ul. Dworcowa, 5 в місті Легниця містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Легниця

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя