• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5

Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 05:30 LegnicaSzczecin LegnicaZielona GóraGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 45 min.

Čt, So

01:00 – 07:30 LegnicaSzczecin LegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 30 min.

Denně

03:45 – 06:30 LegnicaPoznan LegnicaLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Po, St, Pá

06:05 – 12:00 LegnicaPlzen LegnicaZgorzelecBogatyniaLiberecMlada BoleslavPrahaRokycanyPlzen

5 hod. 55 min.

Čt

06:25 – 07:15 LegnicaBoleslawiec LegnicaBoleslawiec

0 hod. 50 min.

St

09:05 – 15:25 LegnicaKharkiv LegnicaJaworSwidnicaWroclawOlawaBrzegOpoleStrzelce OpolskieGliwiceKatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyMyrhorodPoltavaKharkiv

30 hod. 20 min.

Út, Čt, So

09:25 – 17:30 LegnicaSzczecin LegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

8 hod. 5 min.

Denně

09:25 – 17:00 LegnicaSzczecin LegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

7 hod. 35 min.

Denně

09:25 – 17:00 LegnicaSzczecin LegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

7 hod. 35 min.

Denně

09:25 – 17:00 LegnicaSzczecin LegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

7 hod. 35 min.

Denně

09:30 – 12:00 LegnicaZielona Góra LegnicaLubinZielona Góra

2 hod. 30 min.

St, Čt

09:35 – 13:35 LegnicaKostrzyn nad Odrą LegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad Odrą

4 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

09:40 – 12:00 LegnicaZielona Góra LegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

2 hod. 20 min.

St, Čt

10:30 – 21:30 LegnicaZaporizhia LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

35 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 21:20 LegnicaZaporizhia LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

34 hod. 50 min.

Denně

10:40 – 13:00 LegnicaSwiebodzin LegnicaZielona GóraSwiebodzin

2 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 13:00 LegnicaSwiebodzin LegnicaZielona GóraSwiebodzin

2 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 13:00 LegnicaSwiebodzin LegnicaZielona GóraSwiebodzin

2 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 19:00 LegnicaSzczecin LegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 19:00 LegnicaSzczecin LegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 19:00 LegnicaSzczecin LegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 19:00 LegnicaSzczecin LegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 19:00 LegnicaSzczecin LegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 13:20 LegnicaChernivtsi LegnicaWroclawOlawaOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

22 hod. 50 min.

Pá, So

14:30 – 13:20 LegnicaChernivtsi LegnicaWroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

22 hod. 50 min.

Pá, So

15:35 – 14:55 LegnicaCherkasy LegnicaWroclawKatowiceLvivRivneZhytomyrKyivCherkasy

23 hod. 20 min.

So

15:45 – 12:25 LegnicaKyiv LegnicaOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

20 hod. 40 min.

Po, So

16:25 – 14:30 LegnicaVinnytsia LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

22 hod. 5 min.

Denně

16:25 – 23:00 LegnicaKherson LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

30 hod. 35 min.

Denně

16:25 – 13:00 LegnicaKhmelnytskyi LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

20 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

16:25 – 23:25 LegnicaKharkiv LegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivLvivLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

31 hod. 0 min.

Denně

17:25 – 07:00 LegnicaMelitopol LegnicaWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

37 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 15:40 LegnicaKyiv LegnicaWroclawLodzWarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)RokytneOlevskKorostenKyiv

22 hod. 10 min.

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5 in the city of Legnica contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Legnica

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací