• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Привокзальная 15

Автовокзал, ул.Привокзальная 15: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:55 – 10:00 КалушВерховина (Івано-Франківська обл.) КалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

4 год. 5 хв.

Кожен день

06:20 – 09:30 КалушСнятин КалушІвано-ФранківськКоломияСнятин

3 год. 10 хв.

Кожен день

06:25 – 10:30 КалушЧернівці КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 5 хв.

Кожен день

06:30 – 12:30 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

6 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 07:35 КалушДолина КалушДолина

0 год. 35 хв.

Кожен день

07:05 – 07:45 КалушДолина КалушДолина

0 год. 40 хв.

Кожен день

07:40 – 08:20 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 40 хв.

Кожен день

08:15 – 09:40 КалушНадвірна КалушІвано-ФранківськНадвірна

1 год. 25 хв.

Кожен день

08:40 – 13:40 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 0 хв.

Кожен день

08:40 – 13:40 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 0 хв.

Кожен день

08:55 – 09:50 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 55 хв.

Кожен день

08:55 – 09:50 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 55 хв.

Кожен день

08:55 – 09:50 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 55 хв.

Кожен день

08:55 – 09:50 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 55 хв.

Кожен день

08:55 – 09:50 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 55 хв.

Кожен день

09:10 – 14:10 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 0 хв.

Кожен день

09:10 – 15:00 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 50 хв.

Кожен день

09:10 – 15:00 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 50 хв.

Кожен день

09:25 – 13:50 КалушВерховина (Івано-Франківська обл.) КалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:25 – 13:50 КалушВерховина (Івано-Франківська обл.) КалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:40 – 09:20 КалушПлзень КалушДолинаСтрийДрогобичСамбірЛьвівЛьвівКатовіцеОломоуцБрноПрагаПлзень

23 год. 40 хв.

Кожен день

09:40 – 14:10 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

4 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 08:00 КалушПрага КалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівСтрийМукачевоУжгородНітраБратиславаБрноПрага

22 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

11:05 – 17:00 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

5 год. 55 хв.

Нд

11:25 – 12:10 КалушІвано-Франківськ КалушІвано-Франківськ

0 год. 45 хв.

Пн, Пт

11:45 – 15:15 КалушПескара КалушСтрийРімініАнконаСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескара

27 год. 30 хв.

Ср

11:50 – 17:30 КалушКамянець-Подільський КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

5 год. 40 хв.

Кожен день

12:45 – 10:00 КалушПлзень КалушДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеОстраваБрноПрагаПлзень

21 год. 15 хв.

Пт

13:30 – 06:40 КалушПознань КалушДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

17 год. 10 хв.

Чт

14:00 – 20:00 КалушХмельницький КалушХмельницький

6 год. 0 хв.

Кожен день

15:10 – 11:30 КалушПрага КалушІвано-ФранківськЛьвівСтрийМукачевоУжгородЗволенНітраБратиславаБрноПрага

20 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

15:15 – 13:15 КалушСвіноуйсьце КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

22 год. 0 хв.

Кожен день

15:15 – 13:15 КалушСвіноуйсьце КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

22 год. 0 хв.

Кожен день

15:15 – 11:00 КалушЩецин КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

19 год. 45 хв.

Кожен день

15:20 – 09:15 КалушПознань КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКраків аeропортКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлавЛешноПознань

17 год. 55 хв.

Кожен день

15:20 – 04:40 КалушВроцлав КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКраків аeропортКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:20 – 18:45 КалушЛьвів КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвів

3 год. 25 хв.

Кожен день

15:25 – 22:10 КалушХмельницький КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

6 год. 45 хв.

Кожен день

15:25 – 22:10 КалушХмельницький КалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

6 год. 45 хв.

Кожен день

15:35 – 04:10 КалушВаршава КалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівЛьвівЛюблінВаршава

12 год. 35 хв.

Кожен день

15:35 – 05:10 КалушВаршава КалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівЛьвівЛюблінВаршава

13 год. 35 хв.

Кожен день

16:35 – 20:30 КалушЧернівці КалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

3 год. 55 хв.

Сб

17:10 – 19:00 КалушНадвірна КалушІвано-ФранківськНадвірна

1 год. 50 хв.

Пт

17:50 – 14:05 КалушПрага КалушДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

20 год. 15 хв.

Ср, Сб

18:00 – 10:10 КалушЛешно КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівТарнувКраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешно

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:50 – 13:20 КалушҐдиня КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцкТоруньБидгощҐданськҐдиня

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 13:20 КалушҐдиня КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощҐданськҐдиня

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 13:20 КалушҐдиня КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощҐданськҐдиня

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 16:20 КалушСлупск КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваВаршаваВаршава Аеропорт імені Фридерика ШопенаПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

21 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 16:20 КалушСлупск КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

21 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 15:20 КалушСлупск КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

20 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 15:20 КалушСлупск КалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

20 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 22:30 КалушЛьвів КалушДолинаСтрийЛьвів

2 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 09:00 КалушВроцлав КалушДолинаСтрийЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

20:25 – 15:20 КалушҐдиня КалушДолинаБолехівСтрийЛьвівЛюблінРадомГруєцьВаршаваПлонськМлаваОльштинекОльштинОструдаЕльблонґҐданськҐдиня

18 год. 55 хв.

Кожен день

20:25 – 19:45 КалушПіла КалушДолинаБолехівСтрийЛьвівПеремишльРяшівТарнувКраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

23 год. 20 хв.

Кожен день

20:25 – 19:00 КалушЩецин КалушДолинаБолехівСтрийЛьвівРяшівДембицяТарнувБжеськоҐлівіцеСтшельце-ОпольскеОполеБжегОлаваВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

22 год. 35 хв.

Кожен день

20:25 – 23:10 КалушЛьвів КалушДолинаСтрийЛьвів

2 год. 45 хв.

Кожен день

20:25 – 20:20 КалушКолобжег КалушДолинаБолехівСтрийЛьвівНиськоСтальова ВоляСандом’єжОпатувКельцеРадомГруєцьСохачевЛовичКутноВлоцлавекТоруньБидгощХойніцеБілий БірБоболіцеКошалінКолобжег

23 год. 55 хв.

Кожен день

20:25 – 18:10 КалушПлзень КалушДолинаБолехівЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

21 год. 45 хв.

Кожен день

20:25 – 04:00 КалушУжгород КалушДолинаБолехівЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

7 год. 35 хв.

Кожен день

21:25 – 09:00 КалушКиїв КалушДолинаМоршинСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

21:25 – 09:00 КалушКиїв КалушДолинаМоршинСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

21:25 – 09:00 КалушКиїв КалушДолинаМоршинСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

21:25 – 09:00 КалушКиїв КалушДолинаМоршинСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

21:25 – 09:00 КалушКиїв КалушДолинаМоршинСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Привокзальная 15 в місті Калуш містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Калуш

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя