Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Линия А2 Бургас - Краков

17:30 Бургас Petrol Station Lukoil Burgas - Iztok, direction airport
17:45 Поморіє SNG Petrol Station
17:50 Ахелой Petrol station "Lukoil"
18:00 Равда Bus stop at the Office of the municipality
18:30 Сонячний берег Bus Stop opposite Hotel Diamond
19:00 Светий Влас St. Wlasij street, gas station "Vlas Oil"
19:40 Обзор Building Las Vegas, k / bus station, ul.Rila
20:00 Бяла Gas station "Tornado Dil", Tr.Milushev street
21:00 Варна Катедралата
21:30 Золоті піски „Petrol” gas station near Aquapolis water park
23:55 Русе Petrol station "OMV" bul. "Hristo Botev"
02:00 Бухарест Gas station "OMV", B-dul Iuliu Maniu, nr. 390-400
06:00 Сібіу Gas station "OMV", Alba Iulia road
07:30 Дева Gara Centrala
10:00 Тімішоара Lukoil petrol station, DJ691, 6 km
11:00 Арад Petrol station "Gazprom", DN69 Kilometrul 44
18:00 Братіслава Trolleybus stop in front of the Bus Station Mlynské Nivy
19:30 Брно Bus station (bay), Benešova Street
20:00 Оломоуц Gas Station OMV Brnenska ul.
21:45 Бельсько-Бяла Gas station BP, ul.Warszawska 16
22:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:55 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
Перевізник: Elabus
Багаж: 1шт. до 25 кг-бесплатно, каждый след. от 22 PLN за 1 кг
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 70%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 50%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 30%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Пенсионеры от 55 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information