Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту НЛА Кременчуг-Познань

11:15 Кременчук Bus Station, Vorovskogo 32/6
13:35 Черкаси Bus Station, Krupskoi str., 7
15:30 Переяслав-Хмельницький Khmelnitskogo str. 102
17:00 Київ Bus Station "Vydubichi", Naberezno-Pecerskaya doroga 10
19:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
22:40 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
00:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
01:25 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
03:45 Замосць ul. Szczebrzeska 60
05:05 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
07:05 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 8
09:05 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Лодзь ul. Smugowa 30 32
12:45 Конин ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: НовиковЛА
Багаж: 1шт. до (100x60x30)-бесплатно, каждый следующий - 10% от тарифа
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 25%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 5% Студент
5% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-7 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information