Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Черновцы - Тернополь - Москва

05:30 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
06:00 Сторожинець Bus Station, Fedkovytcha str., 2
06:55 Вижниця Bus Station, Obiizdna str.,2
07:15 Косів Bus Station
07:55 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
08:45 Надвірна Bus Station, 2 Vokzalna str.
09:35 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
10:05 Галич Bus Station, Okruzhna str. 3
10:30 Бурштин Bus Station, Mitskevitcha str., 43
10:55 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
11:35 Бережани Bus Station, 3 Privokzalnaya str.
12:40 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:10 Збараж Bus Station
14:10 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
14:55 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
15:50 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
17:35 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
19:10 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
21:20 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
21:35 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
07:50 Орел AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
11:00 Тула GAI post (192 km detour route Tula H-2)
15:00 Москва Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Перевізник: PKP Denysivka-Plus
Багаж: 1 багажное место 10-30кг (100х50х30см) бесплатно, каждое след. 50 UAH/kg
Додаткова інформація: Провоз небольших собак разрешен за полную цену билета, контактируйте с нашим колл-центром для детальной информации
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information