Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 00345 Прага - Вроцлав - Херсон

07:00 Прага Bus Station "Florenc"
09:00 Градець Кралове Terminál HD
13:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
15:40 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Катовіце Rzepakowa 1
18:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
21:00 Ряшів Artura Grottgera str., 1
03:10 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
05:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
07:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
09:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
13:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:50 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
19:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
21:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Arman
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD 250 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 25 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information