Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 109 Одесса - Прага

06:30 Одеса Bus Station "Privokzalnaya", 1 Starosennaja str.
07:00 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
10:40 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
14:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
16:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
18:50 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
21:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
01:10 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
06:00 Фрідек-Містек Bus Station
09:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
12:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: ООО Турист
Багаж: 1шт. 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка мелких собак в клетке, с документами разрешается, доплата - уточнять.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 80%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information