Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 229 Praha - Krivoy Rog

11:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
13:00 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
14:30 Острава Bus Station, pl.5
16:00 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 pl.8-9
17:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
20:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Краковець customs (UA-PL)
02:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
05:30 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
08:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
10:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
10:50 Київ аеропорт Бориспіль Terminal
13:30 Черкаси Bus Station
15:30 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
17:30 Кривий Ріг Bus Station, Dnepropetrovkse ave. 1a
Перевізник: Musil Tour s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information