Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 267 Praha - Oldenburg (12:15)

12:15 Прага Bus Station "Florenc"
14:25 Дрезден ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
16:05 Лейпциг Hbf.,Goethestr
16:55 Галле ZOB
18:05 Магдебург ZOB Bussteig 7
19:20 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:30 Ганновер ZOB
22:10 Бремен Breitenweg
22:55 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information