Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 278 Ivano-Frankоvsk - Liberec

12:00 Рахів Bus station str. Privokzalna 11
14:00 Тячів Bus Station, Mayakovskogo str. 4a
15:00 Хуст Bus Station str. Ivana Franka 118
16:30 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
17:30 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
19:00 Вишнє Німецьке customs (SK-UA)
19:30 Михайлівці Lastomírska 831/1
20:40 Кошице Bus Station, pl.2, Stanicne nam. 9
22:10 Рожнява Bus Station, pl.3
23:50 Зволен Balkán 53 pl.1
01:30 Нітра Staničná 1563/1, pl. 6B
03:00 Братіслава Bus Station "Mlynske Nivy", pl.15
05:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
08:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Maskaljuk Dmytro
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студенты до 25 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Популярні напрямки


Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information