Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 333 Прага - Краков - Харьков

08:30 Прага Bus Station "Florenc"
11:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
13:00 Оломоуц Sladkovskeho 142/37
14:30 Острава Bus Station, pl.5
16:00 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
20:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Краковець customs (UA-PL)
02:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
05:30 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
08:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
10:30 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
11:10 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
12:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
12:40 Київ аеропорт Бориспіль Terminal
14:10 Пирятин Bus Station, Chervonoarmejska 154
14:50 Лубни Bus Station, Radyanska 157
17:00 Полтава Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.
19:15 Харків Bus Station, 22 Gagarina av.
Перевізник: Musil Tour s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information