Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 374 Кишинев - Прага

10:00 Кишинів Railway Station
12:30 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Бирлад Bus Station
13:30 Текуч Bus Station
14:15 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Онешті Bus Station
18:00 Брасов Bus Station Bartolomeu
19:00 Фагарас Bus Station
21:00 Сібіу Bus Station (McDonalds)
22:00 Себес Bus Station
23:00 Дева Bus Station (McDonalds)
01:00 Арад Bus Station "Atlasib"
10:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
12:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Dac Trans
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information